Potisk golfových markovátek a vypichovátek

Dobrý golfista se pozná nejen skvělým turnajovým výsledkem, ale i dodržováním golfové etikety. Pokud hráč zahraje ránu do greenu a jeho míč vytvoří na greenu stopu (takzvaný pitch mark), musí ho opravit, aby hřiště zůstalo ve stejném stavu i pro další hráče. Na takzvané vypichování (oprava stopy po míči) se používá vypichovátko.

Golfové markovátko využije golfista v momentě, kdy potřebuje na greenu svůj míč označit a zvednout. Proč golfista míč na greenu markuje? Jeden z důvodů je například, že by míč překážel v dráze jiného puttu, nebo že hráč svůj míč potřebuje očistit od trávy. Těmto situacím se žádný golfista nevyhne, tudíž mít v kapse markovátko je v podstatě nutnost.

Na horní stranu markovátka se dá umístit logo firmy, text nebo třeba fotografie. Markovátka jsou nejčastěji plastová nebo kovová. Markovátko bývá i součástí vypichovátka, připevněné magnetem na čepici nebo třeba na golfové rukavici. Nejlevnější markovátka v naší nabídce jsou plastová s tenkou nožičkou. Vypichováko je předmět, který použije každý golfista. V nabídce máme plastová i kovová vypichovátka různých barev. Některá dražší vypichovátka jsou v kompletu s markovátkem. Nabízíme potisk, případně gravírování loga nebo třeba textu.

Užitečné informace

  1. Potiskneme Vám plastové markovátko / vypichovátko až čtyřmi barvami.

  2. Nejčastěji potiskujeme sety markovátka s vypichovátkem.

  3. U kovových produktů nabízíme gravírování loga nebo textu.

Jak objednat

Napište nám do nezávazné poptávky, co konkrétně si přejete.

Podívejte se na náš výběr vypichovátek/markovátek a vyberte si to pravé. Do poptávkového formuláře nám napište, jaké modely jste si vybrali a co byste si na těchto předmětech přáli mít. Pokud je součástí i logo nebo nějaký obrázek, prosím využijte nahrání souboru pomocí volby „Vyberte přílohu". Nezapomeňte také uvést počet kusů, jejich polohu, velikost a jak zakázka spěchá.

Po odeslání poptávky se Vám do dvou pracovních dní ozveme s nabídkou.

Nezávazná poptávka

Napište nám, jakou máte představu a náš tým Vás bude kontaktovat!

Chcete nám raději zatelefonovat, nebo napsat email? Kontakty najdete zde.